Other lots in this auction
-
#409
“Personages bij een boom en zonnebloemen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 2005. Azië.
"Personnages près d'un arbre et de tournesols". Pastels sur papier. Illisiblement signé et daté 2005. Asie.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#71
Een opgezette fazant.
Un faisan empaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#308
“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
"Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88
Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.
Cinq assiettes diverses en porcelaine de Chine bleue et blanche. Divers décors de jardin dont certains avec des oiseaux. XVIIIème siècle. Une avec cheveu, deux petits éclats en bordure.No longer availableDim. Ø 22 à 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#428Nic Jonk
“Moeder met kind.” Sculptuur. Gesigneerd.
"Mère avec enfant." Sculpture. Signée.No longer availableDim. h. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,35 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 300 / 400 -
#218
Een bordje van blauw en wit aardewerk met een decor van een pioenentuil. Delft, XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence bleue et blanche à décor d'une plume de pivoine. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240 / 320 -
#240
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,32 ct, chacune avec une perle grise.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 700 / 750 -
#379R. Van Oppen
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178Val Saint-Lambert
Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 37,5 cm, H. 28 cmEstimate: € 350 / 450