Similar lots by type
-
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#882Vijf beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee danseresjes, twee engeltjes en een deurwaarder.
Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#809E. Madesdaire Jeune, Limoges, FranceEen uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.
Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#456Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#874De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#611Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.
Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.No longer availableDim. ø 32 cmEstimate: € 420 / 460 -
#678Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#832Een porseleinen theesetje voor vier personen met verzilverde randen. Op dienblad.
Un service à thé pour quatre convives, rebords en argent. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#633Een Chinese vaas in famille roze met hertenkoppen en cartouches met afbeeldingen van wijzen.
Un vase chinois famille-rose, têtes de cerfs en cartouches et représentations de sages.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850 / 950 -
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#833Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#568Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#681Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#332Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100 -
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 140 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#250Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Chronographe met kwartierslag. (deukje aan zijkant).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. (petite bosse sur le côté).No longer availableDim. 116,47 gEstimate: € 800 / 1000 -
#447A.M.C.Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
Deux petits renards en crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35 -
#38314 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#310Gaston LeboEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#12Een groot lot etsen, gravures, titelbladeren van oude boeken etc...
Un grand lot de gravures, eaux-fortes, pages d’introductions de livres, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#905Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#65Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 350 / 450 -
#213Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.
Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.No longer availableDim. h: 50 cm.Estimate: € 3600 / 3800

