Similar lots by type
-
#202Herend, HungaryEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Twee meerkleurig porseleinen olifantjes, waarbij één gemerkt van Cortendorf.
Deux éléphants en porcelaine multicolores, l'un marqué par Cortendorf.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Maioliche DerutaEen coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableDim. 44 x 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#603Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#551Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).
Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#605Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.
Boîte de conservation carrée avec couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85 / 100 -
#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#645Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191ManganiEen grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.
Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#615Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
Une pagode de jadéite sculptée en trois parties.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
Une paire de cache-pot cylindriques en porcelaine.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140 / 160 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#498Een schaal van rood geglazuurd Chinees aardewerk.
Un bol de poterie chinoise émaillée rouge.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 260 / 280
Other lots in this auction
-
#689Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.
Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80Een parelarmband met gouden slot en bolletjes.
Un bracelet en perles avec fermoir et boules en or.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 250 / 300 -
#609J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Haarscheurtje op de bodem. Tijdperk Qianlong.
Une assiette en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc. Cheveu sur le fond. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#377“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
“Couple impérial”. Fines sculptures chinoises.No longer availableDim. h: 22,5 & 23 cmEstimate: € 70 / 120 -
#131Een lotje zilver, bestaande uit bekertjes, schoteltjes en kopjes.
Lot d'argent, composé de gobelets, soucoupes et tasses.No longer availableDim. 560 gramEstimate: € 240 / 260 -
#74Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Weiland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Pâturage”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#355“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#277Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.
Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Deux imprimés de mode avec des robes faites à la main. Derrière une vitre.No longer availableDim. 36 x 26 en 37 x 39 cmEstimate: € 30 / 40

