Similar lots by type
-
#896Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#703Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#550Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cm (z.s)Estimate: € 100 / 120 -
#708Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#216Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#730Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#530Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#880Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.
Un socle chinois en acajou asiatique incrusté de nacre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 120 / 140 -
#886“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#628Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320 / 360 -
#746Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.
Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.No longer availableDim. 113 x 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#715Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#890Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#678Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.No longer availableDim. 25 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#693Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#506Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.
Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#627Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#540Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#707Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#575Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#58Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#369“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#774Jean Jacques Gailliard“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120 -
#481Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
Un coffret à bijoux chinois, montures en laiton et une plaquette en jade dans le couvercle.No longer availableDim. b: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#60Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eaux douces au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#738Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#773Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#249Charles BisetPeriod: 1633 - 1710“De geleerde”. Olieverf op doek. Herdoekt. Op te frissen.
”Le savant”. Huile sur toile. Retoillée. A rafraîchir.No longer availableDim. 24 x 20,5 cmEstimate: € 750 / 1000

