Similar lots by type
-
#271Val Saint-LambertEen grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#700SèlectionEen zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).
Une montre de poche dans un boîtier en or jaune 18 ct gravé au dos d'un décor de cheval. (le verre manque).No longer availableDim. bruto: 66,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#670Darius en CymaEen lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90 / 110
Other lots in this auction
-
#56Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Une coiffeuse en placage avec un miroir sous le plateau et un tiroir. Une garniture sur le côté est endommagée.No longer availableDim. 62 x 52 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Noritake, JapanEen porseleinen schaaltje met zwart op geel decor van pioenen en met drie ramskoppen in de rand. Gemerkt.
Plat en porcelaine à décor noir sur jaune de pivoines et trois têtes de bélier dans le bord. Marqué.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#667Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#139H. Syhtam“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300 / 500 -
#420Een 14 K witgouden ketting met 18 geelgouden hanger bezet met dameshoofd. Nefertiti.
Un collier en or blanc 14 kt avec un pendentif en or jaune 18 serti d'une tête de femme. Néfertiti.No longer availableDim. 14 k 9,67g,18 k 1,80 gEstimate: € 240 / 300 -
#453Lolo PalazzoEen bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#417Een aardewerken pot met deksel afkomstig van opgravingen in Ghana. XVIde eeuws.
Un pot en terre cuite avec couvercle provenant de fouilles au Ghana. 16e siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172Period: 1786 - 1871“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#648Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe.
Une balance de pharmacie en vitrine. Nous ajoutons un ensemble de poids.No longer availableDim. 39 x 40 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#296Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649Jan Vercammen“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150 / 250

