Similar lots by type
-
#700Sèlection
Een zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).
Une montre de poche dans un boîtier en or jaune 18 ct gravé au dos d'un décor de cheval. (le verre manque).No longer availableDim. bruto: 66,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#1
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#271Val Saint-Lambert
Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Darius en Cyma
Een lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#529
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#315Val Saint-Lambert
Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.
Un éléphant de cristal incolore. Marqué et signé De Sorss en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220 / 240 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#557
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Trois tasses et cinq soucoupes diverses en porcelaine de Chine. Une petite tasse et soucoupe à décor Imari. Deux plus grandes à décor famille rose et deux soucoupes bleues et blanches à décors Kangxi. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#127
Twee oude sabels.
Deux sabres anciens.No longer availableDim. l: 83 cm x 84 cmEstimate: € 140 / 160 -
#553
Pendule in Lodewijk XV-stijl naar het voorbeeld van Boulle. Zwarte Romeinse cijfers. Duits uurwerk. Met slinger en sleutel.
Pendule de style Louis XV d'après l'exemple de Boulle. Chiffres romains noirs. Mouvement allemand. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Frans Steens
“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
"Tijl et Nele à cheval". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 60 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298
Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.
Une ancienne lampe à huile romaine en faïence d'Afrique du Nord. Anse cassée.No longer availableDim. 12 x 3 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een Canton famille rose decor van personages in uitsparingen omringd door bloemen, vogels en insecten. Leeuwenkoppen met ringen op de schouders.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de Canton de personnages en niche entourés de fleurs, d'oiseaux et d'insectes. Têtes de lion avec des anneaux sur les épaules.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#54
Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 19 cm x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 115 cmEstimate: € 40 / 50