Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.
Dim. h: 49 cm
SKU: 2809210273.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #524

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #399

    Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.

    Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #241

    Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

    Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528
    Terzani

    Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.

    Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #539

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #649

    Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.

    Une lampe de bureau chromée en forme de champignon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #108

    Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.

    Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.

    Lustre en fer forgé polychrome avec fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #333

    Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.

    Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm (m.k.)
    Estimate: € 50 / 80
  • #533

    Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.

    Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #537

    Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #91
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #77

    Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.

    Un bougeoir en argent de style Louis XVI à décor en relief. Marques inconnues, peut-être Autriche.
    No longer available
    Dim. 199,15 g h: 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #531

    “Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.

    Chien. Une statue en bronze d'après une œuvre d'Alberto Giacometti.
    No longer available
    Dim. l: 78 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #588

    Een art deco vaas van gesatineerd glas.

    Un vase art déco en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #465

    Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floral
    No longer available
    Dim. 250 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #685

    Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).

    Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).
    No longer available
    Dim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #660

    Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.

    Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 60 x 47 x 38 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #446

    Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.

    Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.
    No longer available
    Dim. 130 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #402

    Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.

    Deux affiches d'exposition conçues par Folon.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Een afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue d'ancêtre africain en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #236

    Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.

    Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.
    No longer available
    Dim. 65 x 106 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More