#554Roger Dudant“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Composition”. Une lithographie. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 58 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#76Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.
Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#425Mathey-TissotEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#191Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
”Scène au café”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120