Other lots in this auction
-
#748Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
Un lot de 38 albums de Suske en Wiske, dont 10 premières parutions.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#84Jan CockxPeriod: 1919 - 1980“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#254K.M. Claessens“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#103Een grote kruik van meerkleurig geglazuurd Hasselts aardewerk met opschrift ‘Pastilles Poncelet. Kleine randschilfer.
Une grande cruche en faïence de Hasselt polychrome, écriture ‘Pastilles Poncelet”. Petit éclat.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Franz VinckPeriod: 1827 - 1903“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#518Een reeks van drie borden van Imariporselein.
Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.
Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600 / 2800

