Similar lots by type
-
#431Een lot van negen Hindoeîstische godsbeeldjes van gesculpteerd hout, waaronder een Garuda en enkele voorstellingen van Boeddha.
Lot de neuf sculptures hindouistes en bois dont Garuda et différentes représentations du Bouddha.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#770Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#834Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#870Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#436Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#496Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#657Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#790Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#941Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#428Drie Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Trois statuettes africaines en bois exotique.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#661Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#246Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200 / 400 -
#818Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
Moule à speculoos en bois avec six personnages.No longer availableDim. 42 x 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#1002Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#766Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#476Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1016Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65 / 80 -
#713Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#826Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65 / 80
Other lots in this auction
-
#878Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#840Een lot brons, bestaande uit een ketel met een reliëfdecor en een kerkbel. We voegen er een antropomorfe aquamanile aan toe met opschrift “Deus et Lumen MDLXXV”.
Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#29“The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.
“The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.No longer availableDim. 27 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#869Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68Een krantenstaander van witgepatineerd gietijzer.
Porte journaux en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#386Een lot van vijf mahoniehouten stoelen in Regencystijl.
Lot de cinq chaises en acajou de style Regency.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#531Een spekstenen stempel en een porseleinen zalfpotje in etui. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Cachet en pierre de lard et une petite boîte à onguent dans un étui. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#194Tony Van OsPeriod: 1886-1945“Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.
“Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 400 / 500 -
#643Een Boeddhahoofd van steen.
Une tête de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#297Een schemerlamp op bronzen voet in art nouveaustijl met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Lampadaire au pied en bronze de style art nouveau et au abat-jour dans le style de Tiffany.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80 / 100

