Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.

Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.

Une paire de coupes en cristal incolore taillé à pied.
Dim. Ø: 24,5 cm
SKU: 2809210038.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #333

    Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.

    Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm (m.k.)
    Estimate: € 50 / 80
  • #626

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #424
    Nadine Lundahl
    Period: °1958

    “Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #222
    Toulon

    “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.

    Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #327

    Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #184
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Priester en misdienaar”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.

    Prêtre et enfant de chœur. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #28
    Julius Dressler, Austria

    Een tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.

    Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #55

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 27,30 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #588

    Een art deco vaas van gesatineerd glas.

    Un vase art déco en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #673

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 11 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #538
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 257 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More