Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.

Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.

Une paire de coupes en cristal incolore taillé à pied.
Dim. Ø: 24,5 cm
SKU: 2809210038.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #633

    “Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.

    Lionne blessée. Une statue en plâtre patiné. Signée Valton.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #481

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).

    Deux livres. Leon Voet. L'âge d'or d'Anvers, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. Photographie et réalisme au 19ème siècle. Anvers: les plus anciennes photographies 1847 - 1880. Pandora (marge des feuilles légèrement jauni).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Achille Kas
    Period: 1861 - 1927

    “Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.

    Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 56 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #505
    Hereke

    Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.

    Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.
    No longer available
    Dim. 243 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #553
    Monique Muylaert

    Een modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.

    Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #136
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 362 x 278 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #362

    Twee gepolychromeerde gipsen hoofdjes als wandversiering. China, jaren ‘60.

    Deux têtes en plâtre polychrome comme décoration murale. Chine, années 1960.
    No longer available
    Dim. h: 20 en 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #370

    Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.

    Une paire de têtes de bélier en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #501
    Yves Lohé

    “La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.

    La violoniste. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #252
    Theo Paul Antoine Vuylsteke de Laps
    Period: 1895 - ?

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #497

    Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.

    Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More