Other lots in this auction
-
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#613“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Emile Gastemans“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Palais RoyalEen klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.
Une pendule avec socle , décoration florale.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 35 / 50 -
#116Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#545“Kind boven een olifant met lang-levenstekens”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten voetstuk. In originele doos.
”Enfant sur un éléphant et symboles de longévité”. Un groupe en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#848Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#265Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en drie opeenvolgende hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de brillants et trois pendentifs sertis de brillants ayant un poids total de ± 1,44 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#64Salvador Dali“De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120 / 200

