Other lots in this auction
-
#169“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Naar de XVIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. D’après le XVIème siècle.No longer availableDim. 59 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#5Een rode Chinese armband van gelakt hout.
Un bracelet rouge chinois en bois laqué.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 40 / 80 -
#273Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#493Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø:16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#480“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#307LladroEen polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.
Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#748Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 500 / 600 -
#438Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40

