Other lots in this auction
-
#285Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900 / 1000 -
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#429Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#217Vanden Schilde à BruxellesEen vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#366Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#731Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.
Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699L. Verheyen“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70 / 80 -
#810Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet en bois à patine blanche, détails dorées et polychromes, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#642“Damesportret.” Olieverf op doek.
”Portrait de dame”. Huile sur toile.No longer availableDim. 87 x 64Estimate: € 100 / 120 -
#4Felix Timmermans‘Omnibus’, Van Kampen & zoon N.V. Amsterdam 1961. Tweede druk. Bevat o.a. ‘pallieter’ en ‘Het kindeken Jezus in Vlaanderen.’
”Omnibus”. van Kampen & zoon. N.V. Amsterdam 1961. Seconde édition. Avec entre-autres “Pallieter” et “Het kindeken Jezus in Vlaanderen”.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50 / 80

