Other lots in this auction
-
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50/80 -
#629
Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Deux pots à couvercle et deux vases décorés (H. 17,5 cm). Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 12 & 11 cmEstimate: € 60/80 -
#121Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000
“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 300/400 -
#455
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220/240 -
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90/120 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#67Lupo, Barcelona
Een handtas van beige leder met portemonnee. In stofzak.
Un sac à main en cuir beige avec portefeuille. Dans un sac antipoussière.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 130/160 -
#137
“The persistence of memory.” Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. Op sokkel. Genummerd 340/350. Met certificaat.
"La persistance de la Mémoire." Sculpture en bronze d'après Salvador Dali. Sur socle. Numéroté 340/350. Avec certificat.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200/300 -
#191
Drie antieke voorraadpotten van steengoed, de grootste met vijf, de andere met vier oortjes. Diverse kleuren glazuur. Lichte slijtage. Zuid-Oost Azië.
Trois jarres de rangement anciennes en grès, la plus grande à cinq, l'autre à quatre anses. Différentes couleurs de glaçure. Usure légère. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 27, 23 & 16 cmEstimate: € 300/500 -
#679
Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220/240 -
#39
“The First of September Evening”. Engelse prent door W. Ward. XIXde eeuw.
« La soirée du premier septembre ». Impression anglaise par W. Ward. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 41 cmEstimate: € 50/80