Other lots in this auction
-
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#118Delvaux
Een beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#664
Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687
Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#306
Een notenhouten dagbed. XIXe eeuw.
Lit de repos en noyer.No longer availableDim. 62 x 194 cmEstimate: € 120 / 200 -
#503
Een ronde coupe van Imari-porselein in bronzen montuur. Omstreeks 1900.
Coupe ronde en porcelaine d’Imari à monture en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cm Ø 27 cmEstimate: € 170 / 250 -
#24
“Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.No longer availableDim. 45 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#701
Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116
Een grijsgepatineerd houten bedframe met gesculpteerde kuif in Lodewijk XV-inspiratie en bloemenstrikken.
Cadre d’un lit en bois patiné gris à la coiffe de style Louis XV et aux noeuds fleuris.No longer availableDim. h: 150 cm b: 1,35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120