Other lots in this auction
-
#22Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35/45 -
#142Anna KernkampPeriod: 1868-1947
“Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux oignons et aux marrons. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36,5 x 74,5 cmEstimate: € 60/120 -
#194
Een Marie-Thérèseluchter met twaalf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze points lumineux et décoré de pampilles en cristal.No longer availableDim. 100 X 75 cmEstimate: € 80/100 -
#276
Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.
Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 40/60 -
#141
“Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de marbre. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160/190 -
#333
Een zware glazen parfumflacon met inclusie. Onderaan gemerkt: Clarke Glass n° 32.
Un flacon de parfum en verre épais avec inclusion. Marqué en bas : Clarke Glass n° 32.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 40/60 -
#481
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een decor van vogels in bloeiende heesters en handvatten, in de vorm van vruchten. Onderaan gemerkt.
Vase balustre hexagonal en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux dans des buissons fleuris et anses en forme de fruits. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#292Joseph FrançoisPeriod: 1759 -
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé. Petit dégât.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#410
Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.
Médaille d'or jaune 18K à l'occasion de l'année Rubens 1977.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 180/250 -
#704
Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#607
Twee gesculpteerde Afrikaanse mannenhoofden van Afrikaans ivoor.
Deux têtes d'hommes africains sculptés en ivoire africain.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#551
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 220/240