Other lots in this auction
-
#608
Een antieke messingen vogelkooi.
Une cage à oiseaux en laiton antique.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213
Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.
Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.No longer availableDim. 114 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#337Val St. Lambert
Kleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
Petit vase, en partie rouge dans la masse, côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#512Jan CremerPeriod: °1940
“Zomers landschap met koe en hooimijten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 57/80 buiten de plaat.
Paysage d'été avec vache et meules de foin. Une lithographie. Signée, datée '75 et numérotée 57/80 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 150 / 180 -
#532
Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje en een geboorteplaatje. 19 01 1956.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif croix et une plaque de naissance. 19 01 1956.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 130 / 180 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 250 / 300 -
#184
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met decor van bloemen, vogels en vlinders.
Un tapis persan en laine noué à la main et décoré de fleurs, d'oiseaux et de papillons.No longer availableDim. 500 x 350 cmEstimate: € 400 / 600 -
#20
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 300 -
#616
Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 42 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#53
Een maquette van een vissersboot.
Une maquette d'un bateau de pêche.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#633
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80