#544Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#543Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#626KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#522“Het schildersmodel”. Aquarel op papier.
”Le modèle de peintre”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#708Een violontafel met draaiend blad, eindigend in twee wegklapbare uiteinden en met twee laden in de gordel.
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Cléopâtre et serpent”. Huile sur toile. Ecole flamande. XVIIème siècle.No longer availableDim. 74 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#863Val St. LambertEen coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60