Other lots in this auction
-
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#845Val Saint-LambertTwee groene vazen van geslepen kristal. Gemerkt
Deux vases en cristal taillé vert.No longer availableDim. h: 21; 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#851Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
Une ancienne paire de jumelles et statif à une jambe.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100 / 160 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#25Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met bolletjes goud en parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de perles et petites boules en or.No longer availableDim. 2,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#560Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500

