#650
Een kwartrond kastje van gefineerd mahoniehout, ingelegd met een messingen bies. Wit marmeren blad. Kleine letsels aan fineer. XIXde eeuw.
Meuble en quart de rond en placage d’acajou, incrusté d’un filet de laiton. Tablette en marbre. Petits dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableDim. 98 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#518
#136
#257
Un lot de trois lanternes pentagonales, une plus petite. Une grande et une petite manquent une vitre.No longer availableDim. h: 82 & 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#752
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948
#381Radione
Een Volksempfanger in bakelieten kast.
#282
“La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.
#271
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#462
“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
#263
#67Eugène Polot
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100