Similar lots by type
-
#637Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850 / 950 -
#261Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.No longer availableDim. h: ± 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#703Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100 / 150 -
#657Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400 / 500 -
#683Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#641Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190 / 210 -
#698Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55 / 65 -
#707Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 85 / 95 -
#688Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.
Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#653Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140 / 160 -
#781Royal EpiagEen reeks van twaalf borden van Tsjechisch porselein, versierd met fruitstillevens.
Une série de douze assiettes en porcelaine Tchèque, décor de nature mortes de fruits.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#658Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#711Minton, EnglandEen lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#228Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een koppel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome dorée, décor peint à la main d’un couple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
Deux théières en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 32 / 36 -
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
Deux anciennes caméras, Kodak et Zeiss.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#561Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
Une jeune fille avec une lettre et un oiseau. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#704Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100

