Other lots in this auction
-
#96
Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.
Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 150/200 -
#189Bruno Vekemans
“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Un couple marié". Technique mixte sur papier. Signeé.No longer availableDim. 95 x 73 cmEstimate: € 1200/1500 -
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40/50 -
#513Chabrol & Poirier, Limoges
Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.
Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#61
Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45/55 -
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#246
Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.No longer availableDim. H. 78, Ø 104 cmEstimate: € 100/120 -
#187
Twaalf dessertvorkjes van massief zilver. Nederlandse keuren van H. Hooijkaas, tweede gehalte, datumletter H. voor 1942.
Douze fourchettes à dessert en argent massif. Poinçons hollandais de H. Hooijkaas, deuxième montant, date lettre H. avant 1942.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200/250 -
#569
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#375
Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.
Un grand fauteuil en noyerrecouvert en vert clair et une entretoise croisée torsadée. Epoque Louis XIII.No longer availableDim. 115 x 62 cmEstimate: € 300/350 -
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80/100