Similar lots by type
-
#105
Een 18 K geelgouden trouwring bezet met witte, gele en licht bruine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. Maat 54.
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600 -
#165
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#150
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1600 / 1800
Other lots in this auction
-
#101
Een muziekinstrument van terra cotta, handvat in de vorm van een gestileerde stierenkop. Luristan (West-Iran), ca 1000 v.C.
Un instrument de musique en terre cuite, manche en forme de tête de taureau stylisée. Luristan (Iran occidental), vers 1000 avant JCNo longer availableDim. L. 30,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#187
Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.
Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#367
Een collectie postzegels. Enkele kleine albums met diverse zegels, overwegend vierde kwart XXste eeuw. Een doos met enveloppes met telkens een aantal losse zegels plus een aantal oudere Belgische reeksen.
Une collection de timbres. Quelques petits albums avec divers timbres, principalement du quatrième quart du XXe siècle. Une boîte avec des enveloppes, chacune avec un certain nombre de timbres en vrac plus un certain nombre de séries belges plus anciennes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#188
Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.
Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.No longer availableDim. 139,95 gEstimate: € 60 / 70 -
#344
Een gietijzeren paraplubak.
Un porte-parapluie en fonte.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#77
Een lotje zilver, bestaande uit een driedelig hors-d’oeuvrebestekje met zes lepeltjes en een pollepel. 800‰. Bijgevoegd twee kleine lepeltjes en zes vorkjes.
Un lot d'argent, composé d'un couvert à hors-d'œuvre en trois pièces avec six cuillères et une louche. 800‰. Inclus deux petites cuillères et six fourchettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#278
“Jager met korhoen.” Bronzen beeldje op marmeren voet.
Chasseur avec tétras. Statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#57
Een mooi gegraveerde art deco sigarettendoos van massief zilver. Duitse keur, 800/1000, zilversmid R.K. voor Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.
Une boîte à cigarettes en argent massif Art Déco magnifiquement gravée. Poinçon allemand, 800/1000, orfèvre R.K. pour Silberwarenfabrik Robert Kraft, Pforzheim.No longer availableDim. brut. 95 gEstimate: € 80 / 150 -
#348
Een koffer met bestek van verzilverd metaal (100). Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84-delig plus een pollepel.
Valise avec couverts en métal argenté (100). Motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces plus une louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120 / 200 -
#195
Een 18 K tweekleurige geelgouden lange schakelketting. l: 45 cm.
Un collier long aux maillons en or jaune bicolore 18 carats. L : 45 cm.No longer availableDim. 67,32 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#103
Een eclectische klok van messing.
Une horloge éclectique en laiton.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 80