Similar lots by type
-
#44“Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.
"Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout met sporen van de oorspronkelijke polychromie. Mooi patina, kleine manco’s. Vlaanderen, omstreeks 1600.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté avec des traces de la polychromie d'origine. Belle patine, petits défauts. Flandre, vers 1600.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 450 / 700 -
#601Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#139Hollandse School, XVIIde eeuw“Volksfeest met talrijke personages, een waterpartij in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Navolger van David Teniers.
"Fête folklorique avec de nombreux personnages, une pièce d'eau en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 46 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#364Dolf Henkens“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#270Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550 / 600 -
#415Obermaier, MünchenEen oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Un vieux mannequin. Légères blessures et usures.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160
Other lots in this auction
-
#320Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#35Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#251Val Saint LambertEen grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#216Een zeldzame, elegante gatelegtafel, poten met vernauwingen, bovenaan eindigend in gebeeldhouwde kelkmotiefjes. Wortelhouten blad.
Une rare et élégante petite table gateleg, pieds avec étranglements, se terminant au sommet par des motifs de calice sculptés. Tablette en ronce.No longer availableDim. 62 x 74 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#66Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#398Een vaas van Imariporselein met bloemendecor. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine d'Imari à décor floral. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#283Derby Star‘Mexico’ Voetbal uit 1986. Gesigneerd door Jan Ceulemans & Edwin v.d. Bergh. Illustatieve foto van het handtekenen bijgevoegd.
Football 'Mexique' de 1986. Signé par Jan Ceulemans & Edwin vd Bergh. Photo illustrative du moment de la signature jointe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#365Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.
Une cave à liqueurs en forme de livres en trompe l'oeil. A l'intérieur une carafe et deux verres à liqueur décorés d'un cerclage doré.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#677Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#468Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200 / 240 -
#265‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120 / 140





