#221“Interieur met wieg”. Olieverf op mahonie. Engelse School, XIXde eeuw.
”Intérieur au berceau”. Huile sur acajou. Ecole anglaise, XIXième siècle.No longer availableDim. 40 x 28,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
#738Een zittende wijze van oranje en bruin porselein op een koperen lampmontuur.
#497Een houten koffertje met gegalbeerd deksel, versierd met druivenranken.
#150Een 18 karaats geel gouden en zilveren bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en pareltjes.
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct et argent en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et de petites perles.No longer availableDim. 9,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#722Henri Cassiers“Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.
#777Twee diverse borden van polychroom porselein.
#684Hugo Duchâteau“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
#514Emile Gastemans“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
#563Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240