#510Swarovski“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
#128Een paar porseleinen lampenvoeten versierd met engelen. Koperen monturen.
#728Twee balustervazen van Chinees porselein met polychroom decor van vogels, één op blauwe en één op roestrode fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux, un sur fond bleu, l’autre sur fond rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 46,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#466Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Een 18 karaats geel gouden filigraan bewerkte armband met hanger in de vorm van een Sfinks (met letsel).
Bracelet en or jaune 18 ct en filigrane et son pendentif en forme de Sphinx (petit dégât).No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 400 / 450 -
#717Twee bustes van ivoor. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes en ivoire sculpté. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
#435Een lot van negen tropische schelpen, waaronder enkele strombusschelpen.
Un lot de neuf coquillages tropicales, dont quelques coquillages strombus.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#22H. ZondervanEen oude barometer. Werkende staat.
#129Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200