Similar lots by type
-
#241Uitgebreide koffie-en theeset van verzilverd metaal, rijkelijk gedecoreerd, bestaande uit dienblad en 6 onderdelen. Bijgevoegd 2 kandelaars met 3 lichtpunten, gesegmenteerd. Gemerkt Silver on Copper, icoon Kroon BSG.
Vaste service à café et thé en métal argenté, richement décoré, composé d'un plateau et de 6 pièces. Ajout de 2 chandeliers à 3 points lumineux, segmentés. Marqué Argent sur Cuivre, icône Kroon BSG.No longer availableDim. H: 13-48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#273Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal. Oude keuren van Wiskemann. Motief met een Sint-Jacobsschelp. 1 vismes manco.
Couverts en métal argenté pour 12 personnes. Poinçons anciens Wiskemann. Motif avec une coquille Saint-Jacques. 1 couteau à poisson manquant.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Saint-HilaireEen ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.
Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#198Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200 / 250 -
#76Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Drie Russische reisiconen met voorstelling van Sint-Joris. Eén geajoureerd, één triptiek en een iets grotere met verzilverd metalen riza.
Trois icônes de voyage russes représentant Saint George. Un ajouré, un triptyque et un légèrement plus grand avec riza en métal argenté.No longer availableDim. 10x6 cm7x9 cm10x13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#301Een geslepen kristallen schotel op verzilverd metalen voet in barokke stijl. Enkele schilfers aan het glas. Bijgevoegd een verzilverd metalen mandje.
Un plat en cristal taillé sur une base en métal argenté de style baroque. Quelques éclats au verre. Inclus est un panier en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 24 & 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.
Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250 / 300 -
#347Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.
Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45 / 65 -
#675Bauscher WeidenKoffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#672CharellEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à café et thé quatre pièces en métal argenté sur plateau.No longer availableDim. H: 9-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Hippolyte François MoreauPeriod: 1832-1927“Op weg naar school”. Bronzen groep met drie meisjes. Gesigneerd en met gietersmerk van Susse Frères, Paris. Op verguld bronzen draaiende sokkel (hoogte zonder sokkel).
"Sur le chemin de l'école". Groupe en bronze avec trois filles. Signé et du cachet du fondeur Susse Frères, Paris. Sur socle tournant en bronze doré (hauteur sans socle).No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 4000 / 5000 -
#341CornetEen koffie-en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.
Cafetière et pot à lait en métal argenté. Marqué en bas. Nous ajoutons un plateau.No longer availableDim. H: 9-20 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#434Lode Claes“Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.
"Paysage rivière et arbres", huile sur toile, signée et datée 1943.No longer availableDim. h44cm x 35,5cmEstimate: € 35 / 45 -
#426Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.
Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 150 / 200 -
#557BochEen balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#2René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Viermaster in de dokken.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quatre-mâts dans les docks." Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#153Emile Picault“Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.
« Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.No longer availableDim. h35cm x b13,5cmEstimate: € 325 / 350 -
#101Cristal de BohemeEen paar rijkelijk uitgewerkte kandelaars met twee lichtpunten met geschilderd wit decor en rode kelken.
Une paire de chandeliers à deux lumières richement détaillés avec un décor peint en blanc et des calices rouges.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#567Bronzen verguld beeldje van Afrikaanse man met trommel.
Figurine en bronze doré d'homme africain avec tambour.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 750 / 850 -
#289Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#461Een famille verte vaas in Chinees porselein, met personages in landschappen. Onderaan Kangxi merk in dubbele cirkel.
Un vase en porcelaine de Chine famille verte, représentant des personnages dans des paysages. Marque Kangxi en double cercle en bas.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#386Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 100

