Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.

Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.

Une paire de grands plateaux en métal argenté.
Dim. 71x45 cm
SKU: 3101230331.
Category: Verzilverd.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #241

    Uitgebreide koffie-en theeset van verzilverd metaal, rijkelijk gedecoreerd, bestaande uit dienblad en 6 onderdelen. Bijgevoegd 2 kandelaars met 3 lichtpunten, gesegmenteerd. Gemerkt Silver on Copper, icoon Kroon BSG.

    Vaste service à café et thé en métal argenté, richement décoré, composé d'un plateau et de 6 pièces. Ajout de 2 chandeliers à 3 points lumineux, segmentés. Marqué Argent sur Cuivre, icône Kroon BSG.
    No longer available
    Dim. H: 13-48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #273

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal. Oude keuren van Wiskemann. Motief met een Sint-Jacobsschelp. 1 vismes manco.

    Couverts en métal argenté pour 12 personnes. Poinçons anciens Wiskemann. Motif avec une coquille Saint-Jacques. 1 couteau à poisson manquant.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #8
    Saint-Hilaire

    Een ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.

    Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #198

    Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.

    Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #76

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Drie Russische reisiconen met voorstelling van Sint-Joris. Eén geajoureerd, één triptiek en een iets grotere met verzilverd metalen riza.

    Trois icônes de voyage russes représentant Saint George. Un ajouré, un triptyque et un légèrement plus grand avec riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 10x6 cm 7x9 cm 10x13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #301

    Een geslepen kristallen schotel op verzilverd metalen voet in barokke stijl. Enkele schilfers aan het glas. Bijgevoegd een verzilverd metalen mandje.

    Un plat en cristal taillé sur une base en métal argenté de style baroque. Quelques éclats au verre. Inclus est un panier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

    Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #347

    Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #675
    Bauscher Weiden

    Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.

    Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 10-26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #672
    Charell

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à café et thé quatre pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Dim. H: 9-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138
    Hippolyte François Moreau
    Period: 1832-1927

    “Op weg naar school”. Bronzen groep met drie meisjes. Gesigneerd en met gietersmerk van Susse Frères, Paris. Op verguld bronzen draaiende sokkel (hoogte zonder sokkel).

    "Sur le chemin de l'école". Groupe en bronze avec trois filles. Signé et du cachet du fondeur Susse Frères, Paris. Sur socle tournant en bronze doré (hauteur sans socle).
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #341
    Cornet

    Een koffie-en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.

    Cafetière et pot à lait en métal argenté. Marqué en bas. Nous ajoutons un plateau.
    No longer available
    Dim. H: 9-20 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #434
    Lode Claes

    “Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.

    "Paysage rivière et arbres", huile sur toile, signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. h44cm x 35,5cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #426

    Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.

    Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #557
    Boch

    Een balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #337

    Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.

    Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Viermaster in de dokken.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Quatre-mâts dans les docks." Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153
    Emile Picault

    “Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.

    « Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.
    No longer available
    Dim. h35cm x b13,5cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #101
    Cristal de Boheme

    Een paar rijkelijk uitgewerkte kandelaars met twee lichtpunten met geschilderd wit decor en rode kelken.

    Une paire de chandeliers à deux lumières richement détaillés avec un décor peint en blanc et des calices rouges.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #567

    Bronzen verguld beeldje van Afrikaanse man met trommel.

    Figurine en bronze doré d'homme africain avec tambour.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 5,12 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #289

    Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.

    Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #461

    Een famille verte vaas in Chinees porselein, met personages in landschappen. Onderaan Kangxi merk in dubbele cirkel.

    Un vase en porcelaine de Chine famille verte, représentant des personnages dans des paysages. Marque Kangxi en double cercle en bas.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #386

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.

    Un socle en bois dur chinois avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More