Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China

Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China

Une paire de grands plats à viande anglais en faïence avec un motif floral bleu et blanc. Marqué Dresden Opaque China.
Dim. 36 x 47 cm
SKU: 2408210067.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #462

    Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 85 / 110
  • #509
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    “Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.

    “Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #400

    Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.

    Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #117

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #679
    Royal Copenhagen

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #450

    Een 18 K geelgouden armband.

    Un bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 32,49 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #301

    Drie replica’s van of gerestaureerde oude helmen.

    Trois casques anciens restaurés ou répliques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #707
    Wenen

    Een theeserviesje van porselein met meerkleurig decor van romantische scènes en bloemenguirlandes. Theepotje op voet (klein letsel aan de binnenrand onder het deksel), vier kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine à décor multicolore de scènes romantiques et de guirlandes de fleurs. Théière sur piédouche (petit dommage au bord intérieur sous le couvercle), quatre tasses et six soucoupes. Marquée en bas .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #241
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #436

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 132 cm
  • #636

    Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.

    Deux tapis en laine Heriz noués à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 75 & 159 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #478

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van pauwen en pioenen. Met houten sokkel.

    Vase en porcelaine de Chine à décor de paons et pivoines. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More