Other lots in this auction
-
#6Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.
Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.No longer availableDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#277“Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd ‘Fagotto’. Kleine schilfer onderaan.
Lionne. Une statue en terre cuite patinée. Signée 'Fagotto'. Petit éclat en bas.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#324Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32 / 40 -
#313Een kleine opgezette steenuil.
Un petit hibou empaillé.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#53“De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.
La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Alfons MarchantPeriod: 1891-1967“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914.
Nature morte aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 140 / 200 -
#397Futuritische figuur. Gipsen beeld. Monogram in de voet.
Figure futuriste. Sculpture en plâtre. Monogramme dans le pied.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#296Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 56 cm Ø: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#539Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.
Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.No longer availableDim. 214 x 113 x 36 cmEstimate: € 200 / 400 -
#475Een lot zilveren munten en medailles met : 5 BEF, Leopold I, 1865 (in speld), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubensjaar 1977. We voegen er drie stukken van one pound aan toe.
Un lot de pièces et médailles en argent avec : 5 BEF, Léopold I, 1865 (en pin), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubens année 1977. Nous ajoutez trois pièces d'une livre.No longer availableEstimate: € 80 / 130 -
#411Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 65 / 75

