#87Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.
Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
#665Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
#325Pontiac Swiss MadeEen 18 K geelgouden dameshorloge.
#412“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90 / 120 -
#647GoldimariEen zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#453Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met talrijke dieren.
Une défense africaine sculptée avec de nombreux animaux.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#441Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Drie replica’s van of gerestaureerde oude helmen.
#672Een kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van een pioen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt Jingdezhen Zhi (omstreeks 1970).
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.
Deux tapis turcs en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 95 & 177 x 134 cmEstimate: € 50 / 80