#604Salvador Dali“Landscape, fruit and flowers”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#355Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
#1Een paar messingen kraanvogels.
#3Een porseleinen penseelkoker.
#539Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.
Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.No longer availableDim. 214 x 113 x 36 cmEstimate: € 200 / 400 -
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250 / 300 -
#10Een 18 K geelgouden schakelketting.
#147“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
#79E. Gerinckx“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage du moulin d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
#397Futuritische figuur. Gipsen beeld. Monogram in de voet.
Figure futuriste. Sculpture en plâtre. Monogramme dans le pied.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80