Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China

Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China

Une paire de grands plats à viande anglais en faïence avec un motif floral bleu et blanc. Marqué Dresden Opaque China.
Dim. 36 x 47 cm
SKU: 2408210067.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #6

    Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.

    Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #277

    “Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd ‘Fagotto’. Kleine schilfer onderaan.

    Lionne. Une statue en terre cuite patinée. Signée 'Fagotto'. Petit éclat en bas.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #324

    Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.

    Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 15 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #313

    Een kleine opgezette steenuil.

    Un petit hibou empaillé.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #53

    “De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.

    La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114
    Alfons Marchant
    Period: 1891-1967

    “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914.

    Nature morte aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1914.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #397

    Futuritische figuur. Gipsen beeld. Monogram in de voet.

    Figure futuriste. Sculpture en plâtre. Monogramme dans le pied.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.

    Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (m.k.)
    Estimate: € 50 / 80
  • #296

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm Ø: 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #539

    Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.

    Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.
    No longer available
    Dim. 214 x 113 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #475

    Een lot zilveren munten en medailles met : 5 BEF, Leopold I, 1865 (in speld), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubensjaar 1977. We voegen er drie stukken van one pound aan toe.

    Un lot de pièces et médailles en argent avec : 5 BEF, Léopold I, 1865 (en pin), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubens année 1977. Nous ajoutez trois pièces d'une livre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 130
  • #411

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More