Similar lots by type
-
#222
Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.
Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/250 -
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#386
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/50 -
#690
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 30/50 -
#632
Een ronde bronzen hanglantaarn.
Lanterne de vestibule ronde en bronze.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 260/300 -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300/400 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220 -
#585
Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180/240 -
#573LUCI
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300/400 -
#394
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.
Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#761
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200/240 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#589
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#755
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/80 -
#788
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#582
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#599
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/220 -
#592
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#595
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#129Fr. De Roover
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#316
Een hoekkast met zwartgelakt ruitmotief op de deur. XIXe eeuw.
Encoignure à motif de carreaux laqués noir sur la porte.No longer availableDim. 105 x 102 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#115
Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de chemise en or jaune 14 K.No longer availableDim. 12,61 gEstimate: € 250/350 -
#378
Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#183
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#770
Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30/50 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200/250 -
#21
Een lot varia, bestaande uit een porseleinen stoeltje, een groepje in de vorm van een koppeltje, een porseleinen personage, een eivormig juwelendoosje, een dekselvaasje (schade aan het deksel), twee kunststoffen schoentjes, een biscuit groepje en een meisje van meerkleurig aardewerk.
Lot varié comprenant une petite chaise en porcelaine, un groupe formant un couple, un personnage en porcelaine, une boîte à bijoux ovoïde, un vase couvert (couvercle endommagé), deux petites chaises en plastique, un groupe en biscuit et une petite fille en faïence polychrome.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/60 -
#569
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#711Guérin
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100