Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A

Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A

Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.
SKU: 1312220560.
Category: Mode.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #560
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #128
    Louis Vuitton

    Een handtas van beige-geel vernisleder, model “Houston”. Datacode LM0070.

    Un sac à main en cuir verni beige-jaune, modèle "Houston". Code de données LM0070.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #123
    Deux de Delvaux

    Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.

    Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #117
    Gucci

    Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.
    No longer available
    Dim. H:45cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #246

    Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.

    Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.
    No longer available
    Dim. H. 78, Ø 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513
    Chabrol & Poirier, Limoges

    Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.

    Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #289

    Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.

    Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.
    No longer available
    Dim. 66 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #469
    Enrico Todaro
    Period: °1912

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    "Composition". Technique mixte. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #656

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74

    “Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.

    Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #105

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #299
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #468

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. H:59cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #159

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #676

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151
    Joseph d’Aste

    “Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More