Similar lots by type
-
#128Louis Vuitton
Een handtas van beige-geel vernisleder, model “Houston”. Datacode LM0070.
Un sac à main en cuir verni beige-jaune, modèle "Houston". Code de données LM0070.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 450 / 500 -
#123Deux de Delvaux
Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.
Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#230
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif en forme de croix serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550 / 600 -
#88
“Evangelist”. Houtsculptuur met sporen van polychromie. Vlaanderen, omstreeks 1700. Eén onderarm ontbreekt, sokkeltje van latere datum.
"Évangéliste". Sculpture en bois avec traces de polychromie. Flandre, vers 1700. Un avant-bras manque, socle de date postérieure.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401
Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#686
Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74
“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200 / 220 -
#157Royal Dux
Een paar art nouveau vazen met vegetaal decor. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Une paire de vases Art Nouveau à décor végétal. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#391
Een gesculpteerde imitatie zwaardvisbovenkaak gedecoreerd met karpers.
Une mâchoire supérieure sculptée en imitation d'espadon à décor de carpes.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 35 / 45 -
#511
Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
Un singe en bronze cubiste. Figurine art déco.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#440
Negen postzegelalbums “Victoria” met Belgische zegels. Van de jaren dertig tot de jaren 80 postfris, afgestempeld en eerstedag. Uitvoerig, in goede staat en behoorlijk volledig.
Neuf albums de timbres « Victoria » avec timbres belges. Des années 1930 aux années 1980 MNH, oblitérés et premier jour. Ample, en bon état et assez complet.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#255
Een rechthoekige sigarettendoos van geguillocheerd zilver met een centraal monogram. Dubbele scharnieren, enige slijtage. Keuren van Birmingham, datumletter g voor 1881, makersmerk Colen Hewer Cheshire.
Un étui à cigarettes rectangulaire en argent guilloché avec un monogramme central. Charnières doubles, quelques usures. Poinçons de Birmingham, lettre de date g pour 1881, poinçon de fabricant Colen Hewer Cheshire.No longer availableDim. 13,5 x 7,5 cm 200 gEstimate: € 80 / 120 -
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156
Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600