#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
#123Deux de Delvaux
Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.
#128Louis Vuitton
Een handtas van beige-geel vernisleder, model “Houston”. Datacode LM0070.
Un sac à main en cuir verni beige-jaune, modèle "Houston". Code de données LM0070.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 450/500
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
#521
Vase à long col en porcelaine de Chine à décor monochrome rose d'oiseaux et d'arbustes fleuris. Avec une marque Qianlong en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/140 -
#509
“Bospad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chemin forestier." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 59 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#652Boch Frères Keramis
Paire de pièces décoratives en faïence à décor de vaches dans un paysage. Marqué BFC.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 65/75 -
#481
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#258
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#533
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#504Jan De Landtsheer
"Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 80 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#237
#386
#698
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500