Similar lots by type
-
#123Deux de Delvaux
Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.
Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#128Louis Vuitton
Een handtas van beige-geel vernisleder, model “Houston”. Datacode LM0070.
Un sac à main en cuir verni beige-jaune, modèle "Houston". Code de données LM0070.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 450/500 -
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#153Delheid
Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2200/2400 -
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#288
Drie bajonetten begin 20ste eeuw.
Trois baïonnettes début 20e siècle.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#622David Hemadaze
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#548Val Saint-Lambert
Een kristallen art deco vaas gemerkt VSL 1925 en genummerd 140/300.
Un vase Art Déco en cristal marqué VSL 1925 et numéroté 140/300.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 180/200 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/70 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#461
Een bronzen lampenvoet gedragen door drie vrouwenfiguren.
Un pied de lampe en bronze porté par trois figures féminines.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 100/120 -
#597Meissener Bleikristal
Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.
Un grand vase en cristal taillé et doublé rouge, orné d'un décor floral.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#91
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#426Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Un tapis persan noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200/300 -
#229
“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/120