Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
Dim. h: 119 cm
SKU: 1004180594.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 2000 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #633

    Twee verschillende Chinese juwelenkistjes met koperbeslag en met gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van jade.

    Deux petits cabinets à bijoux chinois décorés de cuivre et de plaquettes en jade sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 25 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #568

    Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.

    Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #604

    Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.

    Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #666
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #788

    “Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    “Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

    “Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #774

    “Sovereign of the Seas”. Gravure ingekleurd van 10 exemplaren. Achteraan gesigneerd Winckels 1936.

    “Sovereign of the Seas”. Gravure colorée. Edition de 10 exeplaires. Signée au verso: Winckels 1936.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681

    Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.

    Pinceau asiatique en ivoire et corail.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een decor van bloemen en vogels in pietra dura in het blad. Glazen blad manco.

    Une table de salon en laque Chinoise noir avec un décor de fleurs et oiseaux en pierre dure dans la tablette. Verre manquant.
    No longer available
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #798

    Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.

    Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.

    Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #816
    Limoges

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?

    Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #658

    Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.

    Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #807
    Limoges

    Een lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.

    Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #797

    Lot Chinees porselein: een blauw wit bord, een confiturier naar famille verte voorbeeld, twee schoteltjes met personages en een diepe kom met blauw en wit decor. Alle onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette bleue et blanche, un confiturieer de style famille rose, deux plats décorés de personnages et un bol à décor bleu et blanc. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.

    Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.
    No longer available
    Dim. 52 x Ø: 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #408

    Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #813
    Limoges

    Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #573

    Een cachepot van Imari-porselein.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #571

    Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.

    Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #705

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw decor van pioenen Medio XXe eeuw.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de pivoines. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #158

    Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice door Ludovic de Clercq en Joan Van Berg in goede staat, zoals het portret van Joann Ludovicus Schönleben door de laatste. Perkamenten band met goudopdruk in behoorlijke staat, rug verkleurd.

    Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice par Ludovic de Clercq et Joan Van Berg en bon état comme le portrait de Joann Ludovicus Schönleben par le dernier. Couverture en parchemin imprimé d’or et en état raisonnable. Dos décoloré.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #507

    Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.

    Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #660
    Swarovski

    Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schelp, een grote vis op gesatineerde voet, een groepje met drie vissen en twee kleine visjes.

    Lot d’objets en cristal taillé incolore dont une coquille, un grand poisson sur base satiné, un groupe de trois poissons et deux petits.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 8 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #799

    Een merklap uit 1926. Het achterste glas gebroken.

    Ouvrage daté 1926. Verre de protection cassé.
    No longer available
    Dim. 117 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #649

    “Balinese tempelscène”. Gemengde techniek op textiel.

    “Scène de temple balinais”. Technique mixte sur textile.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #829

    Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout met twee laden.

    Petit meuble demi-lune en noyer ouvrant à deux tiroirs et avec tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. b: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Drie parelhalssnoeren en een hanger van malachiet.

    Trois colliers de perles et un pendentif en malachite.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #560
    Swarovski

    “Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,10 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #447
    Steiff

    Drie pluchen diertjes.

    Trois animaux en peluche.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #161
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #427

    Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.

    Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More