#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#721
Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. l:Estimate: € 40 / 50 -
#291
“Arabisch meisje”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Kleine beschadiging aan een vinger. Begin XXe eeuw.
Fille arabe . Une statue en plâtre patiné. Dommages mineurs à un doigt. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Val Saint-Lambert
#769
Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#235
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 K gravé.No longer availableDim. 17,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,54 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 700 / 800 -
#494
“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
#187Delvaux, Bruxelles
#203
#595
Een paar aluminium designlampvoeten.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux cabochons ovales en corail.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450 / 550