Similar lots by type
-
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#979Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#970Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#830Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.
Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#601Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.
Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 950 -
#1000“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120 / 200 -
#964Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#233“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#198“Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
“Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 600 / 650 -
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#188“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#945Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#961Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
Petit éléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 70 / 100 -
#1107Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#217Servais frères, AnversEen driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#989“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#840Een lot brons, bestaande uit een ketel met een reliëfdecor en een kerkbel. We voegen er een antropomorfe aquamanile aan toe met opschrift “Deus et Lumen MDLXXV”.
Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#171Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280 / 350 -
#985Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#1103Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120 / 200 -
#413buragoDrie miniatuur auto’s schaal 1/18. In originele doos.
Trois voitures miniatures. Echelle 1/18. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#990Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#631Een vaas van blauw, wit en rood porselein met een decor van mythologische wezens.
Un vase en porcelaine de Chine bleue, blanche et rouge, décor mythologique.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#672“Eendjes bij de vijver”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Canards prés de l’eau”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#998Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1123Le GovigEen oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1087Een lot van drie beeldjes, bestaande uit een bronzen jongensbuste, een bronzen voorstelling van Napoleon en een Romeins keizer van zamak op marmeren sokkel.
Lot de trois statuettes comprenant un buste de garçon en bronze, un Napoléon en bronze et un empereur romain en régule sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#655Corvoir QuartzVijf verschillende roestvrij stalen horloges.
Cinq montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#414Ferdinand De BraeckeleerPeriod: 1792 - 1883“Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.
“Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.No longer availableDim. 18 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#357Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#910Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.
Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 & 11,5 cmEstimate: € 150 / 200

