#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#586MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#594Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#402Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#406Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
#436Een handgeknoopt wollen karpet.
#622Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
#446MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#386Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#796Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
#827Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30 / 40
#303Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.
Lot de cinq statuettes en régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#294Gies CosynsPeriod: 1920-1997“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Petit bol Yingqing en porcelaine à décor blanc sur blanc. D’après les Song méridionaux.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
Chope militaire allemande en grès polychrome et au couvercle en étain.No longer availableEstimate: € 36 / 40 -
#688Een groot bord van meerkleurig plateel met een bloemenvaas in het decor. Naar het XVIIIde eeuws Delfts aardewerk. Apocrief gesigneerd.
Grand plat en faïence polychrome à décor de fleurs dans un vase. D’après les exemples de Delft. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. Ø 42,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#21Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#321Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Collier double en argent 925‰ serti de cristal de roche et onyx. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#530Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
#123Een oude houten voorhamer.
Masse ancienne en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#150Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en amethist van ± 7,31 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une améthyste de ± 7,31 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#681Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 60 / 80