Other lots in this auction
-
#176
Een Lodewijk XV kast met vier deuren en drie laden. Maasland, XVIIIde eeuw.
Cabinet Louis XV à quatre portes et trois tiroirs. Pays mosan, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 142x62x206cmEstimate: € 300 / 500 -
#585
Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.
Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 200 / 240 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#314
Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205
Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.
Un petit canon vraisemblablement du XIXème siècle.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 650 / 850 -
#387
Een vaas van blauw Booms glas met antiek-Egyptisch geïnspireerde figuren in een vergulde fries.
Un vase en verre bleu de Boom avec des personnages antiques d'inspiration égyptienne dans une large frise.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250 -
#489
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#146
Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.
Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 500 / 800 -
#104Dave L.
“Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.
"Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#109Salvador Dali
“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350