#497
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#62Van Overbeek
“Trekpaarden in de haven te Rotterdam”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Des chevaux de trait dans le port de Rotterdam”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#548
Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45/60 -
#690
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 300/400 -
#631
Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.
Deux vases en faïence de Perse vernissée, à décor de décors floraux.No longer availableDim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 50/80 -
#181
Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.
#592
“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#15
Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
#11
Drie beeldjes, bestaande uit een Madonna met kind van geglazuurd aardewerk, een Madonna met kind van Brussels porselein en een meisje met kaars van Spaans porselein.
Trois figurines, composées d'une Vierge à l'Enfant en faïence vernissée, d'une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles et d'une jeune fille au cierge en porcelaine espagnole.No longer availableDim. h: 21, 22 & 23 cmEstimate: € 60/80 -
#119Bosmans
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Vaas uit de sixties.
Vase des années soixante.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30/40 -
#306
Een kleine houten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met groen marmeren blad.