Other lots in this auction
-
#130
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#8
Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.
Un crucifix en cuivre (avec dégât au socle en bois tourné) et deux bougeoirs en laiton.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#2Jehan FrisonPeriod: 1882 - 1961
“Marktplaats”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘08 buiten de plaat.
Place du Marché. Une eau-forte. Signée et datée '08 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#552
Een Jacobean stijl commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602
Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.
Beaucoup de bijoux fantaisie dont une broche, pince à cravate, boucles d'oreilles et autres.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#625
Een halfronde gefineerde mahoniehouten wandtafel op tapse poten. Openklappend blad.
Une table d'appoint semi-circulaire en placage d'acajou sur pieds fuselés. Plateau pliant.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#422
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162
Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350 / 400 -
#378
Glazen vaas. Meerkleurig. Gemerkt.
Vase en verre. Multicolore. Marqué.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#291
Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.
Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cmEstimate: € 25 / 35