Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar hondjes van crackleware. Gemerkt met label ‘BBB’

Een paar hondjes van crackleware. Gemerkt met label ‘BBB’.

Paire de petits chiens en crackleware. Marque BBB sur une étiquette.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2405160287.
Category: Aardewerk.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #407

    Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.

    Plat en faïence bleue et blanche. Marque LPK au verso. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 5à / 80
  • #15

    Een driedelig kaststel, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een disteldecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décoré de chardons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #757

    Een Delftse dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.

    Vase couvert en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIIe siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 10à
  • #560

    Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.

    Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #10

    Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #397

    Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een pique-fleur van blauw geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant. Omstreeks 1930.

    Pique-fleurs en faïence bleue en forme d’un éléphant. Période art déco.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #411

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311
    Boch La Louvière.

    Twee aardewerken vaasjes met een meerkleurig decor op gele fond. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco. Kleine schilfers onderaan.

    Deux petits vases en faïence à décor polychrome sur fond jaune. Marque sous la base. Epoque art déco. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #212
    Beswick, England

    Een lot van negen paarden van wit en meerkleurig aardewerk. We voegen er een meerkleurige haan aan toe. Het merendeel gemerkt. Eén pootje gerestaureerd.

    Lot de neuf chevaux en faïence blanche et polychrome. Nous ajoutons un coq en faïence polychrome. La plupart avec marques. Un pied restauré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    “Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot porselein, bestaande uit een zingend engeltje en een groepje van een jongetje en een meisje van Goebel, een engeltje met fluit van Lladro en een porseleinen vogeltje.

    Lot de porcelaines comprenant un angelot chantant et un groupe d’un petit garçon et une petite fille par Goebel, un angelot jouant la flûte par Lladro et un oiseau en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #448

    Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #738

    Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.

    Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.

    Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #663
    Valauris

    Een koffieservies van meerkleurig geglazuurd aardewerk voor vier personen. Gemerkt.

    Service à café en faïence noir et rouge pour quatre personnes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...

    Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #578

    Een lot van elf voorwerpen van steengoed, bestaande uit kruikjes, kandelaars, enz.

    Lot de onze objets en grès comprenant des cruches, des candélabres etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Boch

    Een vaasje van blauw aardewerk. Onderaan gemerkt. Vorm 1005.

    Petit vase en faïence monochrome blanche. Marque sous la base. Forme 1005.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #423

    Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.

    Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #433

    Een achthoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor en bovenaan getooid met een leeuw.

    Vase couvert octogonal en faïence polychrome de Delft à décor de fleurs. Frétel en forme de lion.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #252

    Elf Delftse tegels met diverse decors. Omstreeks 1800.

    Onze carreaux de Delft aux différents décors. Vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #667

    Een paar lampenvoeten van blauw geglazuurd crackleware.

    Paire de pieds de lampes en faïence crackleware bleue.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #207
    Spilliaert

    Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #473

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #565
    André Franquin

    “Le Facteur est Mon Ami”. Ed. Dupuis/La Poste 1992. Gelimiteerde uitgave: 5000 ex. Met bijpassende postzegel en eerstedagstempel. Hard cover, als nieuw.

    “Le Facteur est Mon Ami”. Ed. Dupuis/La Poste 1992. Edition limitée: 5000 ex. Avec le timbre assorti. Hard cover, comme neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #776

    Een Balinees kastje met drie laden en vernieuwd bovenblad.

    Meuble balinais ouvrant à trois tiroirs, tablette rapportée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #756

    Een paar bijzettafeltjes van messing met onyxen blad met een schaakbordmotief.

    Paire de tables d’appoint en laiton à tablette en onyx à motif de jeux d’échecs.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #103
    Simousin

    Een hert en een hertenkalf van donkergepatineerd metaal op een sokkel van zwart marmer en onyx in art decostijl.

    Cerf et veau en métal à patine foncée sur socle en marbre noir et onyx. De style art déco.
    No longer available
    Dim. b: 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    “La Dynastie Belge”. Ed. Postphilla. Een album in stofhuls, rijkelijk gestoffeerd met foto’s, tekst en telkens met bijpassende postfrisse postzegels.

    “La Dynastie Belge”. Ed. Postphilla. Un album et gaine, richement illustré aux photos, textes et chaque fois avec des timbres postes assortis.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #697
    Franklin Mint

    “Mercedes 300 SL” & “Volkswagen Beetle”. Twee schaalmodellen.

    “Mercedes 300 SL” et “Volkswagen Cochinelle”. Deux modèles de voitures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #536

    Een gefineerde vitrinekast in Chippendalestijl.

    Vitrine en bois de placage de style Chippendale.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #57
    Capodimonte

    Een groep in de vorm van een een jongen en een meisje met bloemen van wit en blauwe zachte pasta. Onderaan gemerkt.

    Groupe d’un garçon et d’une fille aux fleurs en pâte tendre bleue et blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #649
    Herman Verbaere
    Period: 1906-1993

    “Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.

    “Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #359
    Fr. Michelet

    “Winters straatzicht” & “Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en resp. gedateerd 1990 & 1980.

    “Rue de village en hiver” et “Ferme en été”. Huile sur toile. Signées et respectivement datées 1990 et 1980.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 & 22 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More