#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#432Een vijfarmig koperen luchtertje.
#442Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#38314 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#562“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#301Een lot zilver waaronder een rond schoteltje opengewerkt tazza’tje, vier kleine servetringetjes, een châtelaine en een bekertje in de vorm van een jonge vrouw. Met Hollandse en Duitse keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, quatre ronds de serviette, une châtelaine et un gobelet en forme de jeune femme. Poinçons allemands et hollandais.No longer availableDim. 379,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#819Armand“Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.
#755PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#474“Compositie”. Aquarel op karton.
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650