#351
Een oude glazen fruitstolp.
#753
Een staander van plexi en metaal.
#444A. Festraets
“Honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Chiens”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#13
Een paar fruithouten doosjes, waarbij één versierd met inlegwerk.
Une paire de caisses en bois fruitier dont une décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 11 & 8 cmEstimate: € 40/60 -
#60
Une bague en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 1100/1300 -
#433
Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#519
“Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#133
Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#583
“Acala”. Een bronzen beeld.
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#630
Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120/200