#455Een 10 karaats wit gouden ring bezet witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#655Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
#773Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix en métal argenté sous cloche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#608“Guanyin op Fo-hond”. Een beeld van wit porselein.
”Guanyin sur chien Phô”. Une statue en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 260 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#754André GoezuPeriod: °1939“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50