Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.
Dim. h: 16 cm
SKU: 1012190121.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #104

    “Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.

    ”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 & & 37 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #491

    Een XVIIIe eeuwse vaas van Delfts aardewerk met een Chinees decor. Lichte gebruiksschade en voorbereid voor montage als lampenvoet.

    Un vase en faïence de Delft du XVIIIème siècle, décor chinois. Usure et préparé au montage comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #10

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een beertje.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme d’ourson.
    No longer available
    Estimate: € 170 / 250
  • #789

    Een gefineerde spiegel in Empirestijl.

    Un miroir style Empire. Bois de placage.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #754
    André Goezu
    Period: °1939

    “Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.

    ”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #587

    Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.

    Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 190
  • #314
    F. Millenhuber

    “Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    Een grote Chinese voorraadbus van metaal.

    Un grand pot à réserve en métal chinois.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #685
    Dinh Van

    Een zilveren armband.

    Un bracelet en argent.
    No longer available
    Dim. 23,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    “Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.

    ”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 12 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #207

    Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.

    Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More