#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#692Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#575Een achtarmige bronzen luchter.
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#488Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#36Een gedreven messingen kerkkandelaar.
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50
#394“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.
#489Een paar abstracte voorstellingen, gemengde techniek op papier.
#340Drie kleine dameszakhorloges met 18 K. geelgouden kasten en witte geëmailleerde wijzerplaten. Te reviseren.
#440Twaalf 800‰ zilveren oestervorkjes en zes zilveren theelepeltjes. In originele etuis.
Douze fourchettes à huîtres en argent de 800 ‰ et six cuillères à café en argent. Dans les étuis d'origine.No longer availableDim. 335 gEstimate: € 120 / 160 -
#461“Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.
Geisha avec corbeille de fruits . Un okimono japonais finement sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16,8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#106Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.No longer availableDim. 150 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531Een fijn gebeeldhouwd kalkstenen hoofd met hoofdtooi uit het Oude Rijk van Egypte. Ca 2200 v.C.
Une tête de calcaire finement sculptée avec une coiffe de l'Ancien Empire d'Égypte. Vers 2200 avant JC.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 650 / 1000