#457Ankerlicht
Een metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#538
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#416
Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#588
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#458
#434
#590
#558
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#473Lolo Palazzo
#615
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#36
Een gedreven messingen kerkkandelaar.
#605
#700
#568
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#508
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#518
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#575
Een achtarmige bronzen luchter.
#645
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#625
#593
Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#594Not Under command -Meteorite
Een scheepslantaarn van messing en koper.
#692
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#488
Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
#675
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/50
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
#136Eva, Falmouth
#372Rémy Cornelissen
“Don Quichote”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
Don Quichotte . Lithographie. Signée et E.A. à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 50/70 -
#146Tillens à Bruxelles
Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 400/600 -
#195
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
#213
#463
#691
Een sobere houten schildersezel.
Un chevalet sobre en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80/100 -
#97Ucra
Un ensemble d'horloges en trois parties en marbre multi-types, composé d'une pendule et de deux cassolettes. Epoque Art Déco. Avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 24 & 19 cmEstimate: € 60/80 -
#533Richard Gurney & Thomas Cook
Sterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700/900 -
#455
Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
#191
Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
Une copie d'une horloge de grand-père antique dans un caisson en chêne.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100/150