#153
#117
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80/100 -
#95
Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).
#332
Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50/60 -
#327
Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
#566
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#56
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
#123
Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#125
Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
#425
#101Paul Sersté
Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 150/200