#259Rudi De Vos
“Cremerie Kennes.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1992.
"Crémerie Kennes." Huile sur carton. Signé. Daté de 1992.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#328
#397Val Saint-Lambert
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#83
Service Louis-Philippe en porcelaine de Bruxelles en partie dorée, composé d'une cafetière, d'une théière avec brasero et de neuf tasses avec huit soucoupes (dont une abîmée). XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmH: 11-29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432
“Moderne compositie met zwart en rood”, schilderij op papier.
#236
#14
“Kuifje”, afbeelding uit Kuifje De Blauwe Lotus, ingekaderd.
#583
Een gebeeldhouwd houten rund. Thais werk.
#291
#535
#462Ward LernoutPeriod: °1931
"Le fleuve Congo". Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40