Other lots in this auction
-
#504
“ Entwurf Bauplastik” Tekening. Draagt monogram. Twee pendants.
Dessin « Entwurf Bauplastik ». Porte un monogramme. Deux pendentifs.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee en een pareltje. Lengte ketting: 23 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et d'une perle. Longueur de la chaîne : 23 cm.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 150 / 200 -
#34Luce VersluysPeriod: °1912
“Oosters stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petite ville orientale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Benny Blommaert
“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
« Perspective nue », pastel sur papier, signé.No longer availableDim. 56x45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522Salvador Dali
“Ruiter”. Litho. Gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat.
"Cavalier". Lithographier. Signé et numéroté 221/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Veldweg met hoeves”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Chemin de campagne avec fermes". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b77cmEstimate: € 175 / 200 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#44Jan Van den Berghe
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. h28,5 x b37cmEstimate: € 60 / 100 -
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675Bauscher Weiden
Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50 / 60