Similar lots by type
-
#385Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.
Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45“Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.
“Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#337Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.
Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85 / 100 -
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
Vase design en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60
Other lots in this auction
-
#549Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.No longer availableDim. 139 x 113 cmEstimate: € 100 / 150 -
#136Een bretoens kastje.
Un cabinet breton.No longer availableDim. 158 x 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 18 K geelgouden armband met staafjes.
Un bracelet aux barrettes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 230 / 280 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
Une statuette en bois doré d'une figure féminine. Thaïlande.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#580Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een grote parel.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct. et d'une grosse perle.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 650 / 700 -
#98Een lot 800‰ zilver bestek, bestaande uit zes kleine vorken, vijf kleine lepels en vijf grote lepels. 823,2 gram.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de six petites fourchettes, cinq petites cuillères et cinq grandes cuillères. 823,2 grammes.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#100Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#259“Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 100 / 180 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#223Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.
Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. h: 40 cm - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511“Skizze A”. Een houten kunstwerk in de stijl van Georges Vantongerlo uit de reeks “Denkbilder”.
“Skizze A”. Une œuvre d'art en bois dans le style de Georges Vantongerlo de la série “Denkbilder”.No longer availableDim. 35 x 16 x 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 7 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400 / 1700

