Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.

Een paar Italiaans glazen presse-papiers.

Une paire de presse-papiers en verre italien.
Dim. h: 10 cm
SKU: 2501220338.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #569

    Een designvaas van rood Muranoglas.

    Vase design en verre de Murano rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #45

    “Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.

    “Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #473

    Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #337

    Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.

    Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #55

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #361

    Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.

    Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.

    Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø:40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #548

    Een vaas van groen glas.

    Un vase de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #385

    Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.

    Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #51

    Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

    Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #226

    Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 80 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #629
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.

    “Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.
    No longer available
    Dim. 24 x 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #166

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #406

    Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.

    Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 201 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Eloy

    “Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.

    “Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 50 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #154
    Georges Teugels

    “Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #590

    Een 18 K witgouden ring bezet met zes robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 0,15 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de six rubis d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'une taille brillante centrale de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #426

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.

    Tapis de prière persan en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 124 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #521

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #43

    Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Rand bijgeslepen.

    Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193
    Mobili Colombo

    Een gelakte buffetkast met vier paneeldeuren en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.

    Buffet laqué à quatre portes à panneaux et décoré de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.
    No longer available
    Dim. 90 x 244 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More