Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Japanse houtsnedes met erotische voorstellingen.

Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.

Une paire de gravures sur bois japonais, représentations érotiques.
Dim. 33,5 x 23,5 cm
SKU: 1012190464.
Categories: Aziatisch, Grafiek.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #633

    Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.

    Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #658

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.

    Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #707

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #123

    Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.

    Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #588

    Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 170 / 190
  • #708

    “Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.

    ”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #641

    Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 45 cm (met lijst)
    Estimate: € 190 / 210
  • #628

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #604

    “Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.

    ”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #698

    Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.

    Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #772

    Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.

    Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #693

    Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #657

    Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.

    Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #289
    Henri Geertsen

    “Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.

    ”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799

    Een Affiche naar aanleiding van de Processie ter ere van O.L.V. van Hanswijk, ontworpen door Alfred Ost.

    Une affiche à l’occasion de la Procession de Notre Dame de Hanswijk, création par Alfred Ost.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689

    Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.

    Deux sérigraphies de Chine à trois représentations d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. 76 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #734
    André Goezu

    “Nocturni”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Nocturni”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #703

    Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.

    Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.
    No longer available
    Dim. h: ± 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #686

    Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.

    Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #653

    Drie Chinese hoofden van aardewerk.

    Trois têtes en faïence de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 850 / 950

Other lots in this auction

  • #95

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.

    Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #574
    Maurits Nevens

    “Hooien op het land.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een boek aan toe: Maurits Nevens ‘Mijn grote liefde voor het glasraam.’

    ”Moissons”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un livre par Maurits Nevens: Mijn grote liefde voor het glasraam.
    No longer available
    Dim. 60 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Aubert

    “Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pêcheurs”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #98

    Een oude toverlantaarn op elektriciteit. In metalen draagkoffer. ‘Model Gnôme 1’. Parijs, omstreeks 1920.

    Une ancienne lanterne montée à l'électricité. Dans un coffre en métal. Modèle ‘Gnome 1’. Paris.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #558

    Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.

    Une série de trois netsukes en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655
    Casio & Rodania

    Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.

    Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #372

    Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.

    Un lot de trois albums Chromo: - Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #148

    Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.

    Un lot de sept coquillages, trois coraux et un oursin.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #485
    Guess

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos.

    Montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #459
    Friedländer

    “Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.

    ”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #385

    Twee gouden dasspelden bezet met kleine edelsteentjes. We voegen er een verzilverd metalen aan toe.

    Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 2,53 g
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More