Similar lots by type
-
#683
Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#721
Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10/20 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000/1200 -
#653
Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140/160 -
#657
Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#220
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100/150 -
#651
Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.No longer availableDim. h: ± 60 cmEstimate: € 120/140 -
#711Minton, England
Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#693
Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 85/95 -
#658
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#641
Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190/210 -
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160/180 -
#637
Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850/950 -
#686
Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#707
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#781Royal Epiag
Een reeks van twaalf borden van Tsjechisch porselein, versierd met fruitstillevens.
Une série de douze assiettes en porcelaine Tchèque, décor de nature mortes de fruits.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#772
Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400/500 -
#703
Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#688
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.
Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160/180 -
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#261
Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#120
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.No longer availableDim. 18,99 gEstimate: € 2800/3000 -
#387
“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
”Kriegsalbum”. Une parution allemande de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#712Keith Elbrund
“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1974 buiten de plaat.
”Composition”. Une eau-forte. Signée et datée 1974 hors planche.No longer availableDim. 8 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#796
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 205 x 147 cmEstimate: € 30/40 -
#770Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#568
Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.
Une paire de statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 160/180 -
#623
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#572Jan BurssensPeriod: 1925-2002
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 43 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#351
Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50/80 -
#507
Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#272
“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220