Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kalebasvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

Een paar kalebasvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

Paire de gourdes en faïence de Delft bleue et blanche. Marque sous la base.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2908170091.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #8

    Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.

    Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #404

    Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.

    Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #407
    Nimy

    Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #617

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.

    Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #283

    Een art nouveau tapkraan van meerkleurig en verguld aardewerk. Begin XXe eeuw.

    Pompe à bière art nouveau en faïence polychrome et dorée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #688

    Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.

    Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.

    Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.
    No longer available
    Dim. H 44cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #257
    Herman Cornelis
    Period: 1915-1997

    Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #433
    Royal Winton

    Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.

    Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #424

    Een lot van drie aardewerken kruikjes.

    Un lot de trois cruches en faïence.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm -18 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #261
    Dubois.

    Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.

    Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Carrelli

    Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581
    Foutinelle

    “Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.

    “Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #805

    “Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.

    “Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.
    No longer available
    Dim. 210 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #98

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #391

    Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.

    Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #758
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.

    “Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #21

    Een lot heiligenbeelden van biscuit en porselein, bestaande uit de Heilige Familie, een Madonna met kind, een engeltje en twee voorstellingen van St. Jozef.

    Lot de statuettes en biscuit et en porcelaine comprenant une Sainte Famille, une Vierge à l’Enfant, un angelot et deux Saint-Joseph.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278
    AMC

    Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #642
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.

    Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 65
  • #178

    “L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.

    “L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #451
    Murano

    Een gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.

    Coq stilisé et clown en verre polychrome. Restauration au col du clown.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #651

    Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.

    Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.

    Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #755

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #241

    Een buste van Guido Gezelle van donkergepatineerd gips.

    Buste de Guido Gezelle. Plâtre bronzé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #227

    Een mahoniehouten spinnenwiel met ivoren details en messingen geleidingsband. Vroeg XIXe eeuw.

    Rouet en acajou aux détails en ivoire et en laiton. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #88
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #17

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #664
    E. Bouillon

    “Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #337

    Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.

    Miroir carré en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #603

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.

    Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.
    No longer available
    Dim. 220 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More