#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#422SciolariEen vintage chromen hallustertje.
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#667Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
#133François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#166Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
#429Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.
Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#728Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.
Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#331Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#714Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
Trois cadres en bois de Chine, reproductions de gravures sur bois.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#609“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#760VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.No longer availableEstimate: € 40 / 80