Other lots by Val St. Lambert
-
#1005Val St. Lambert
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#412Val St. Lambert
Een paar vazen met koperen montuur, een vaas op voet en een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa.
Un ensemble de vases avec monture en cuivre, un vase sur pied, le tout en cristal mauve.No longer availableDim. h: 39, 31 & 28 cmEstimate: € 80/120 -
#1071Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#398Val St. Lambert
Een ijsemmertje van kleurloos geslepen kristal met een vergulde montuur.
Seau à glaçons en cristal taillé incolore avec monture dorée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20/30 -
#397Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa.
Vase en cristal, coloré rouge dans la masse.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#788Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#1095
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#804
Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#815
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#1060
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#794
Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#218Lalique, France
Een reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400/450 -
#838
Een vaas op voet van kleurloos en mauve kristal.
Vase sur pied en cristal partiellement coloré mauve dans la masse.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#991
Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#404
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#17
Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#744
Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#1069
Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#844
Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1080
Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#1066
Een bijzettafeltje gedecoreerd met parelmoer en ivoor.
Table d’appoint décorée de nacre et d’ivoire.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#361
Doos met losse Liebigchromo’s en een leeg album.
Boîte aux chromos Liebig dépareillés et un album vide.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#376
Een nachtkastje van gefineerd hout met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
Tabe de chevet en bois de placage ouvrant à une petite porte, un tiroir et avec une tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#189Hollandse School
“Vissers op de oever bij een stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder.
“Pêcheurs au bord de l’eau devant une ville”. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 3000/4000 -
#1070B.W.M. & Co.
Een servies van blauw en wit porselein met het decor ‘Poultry’, bestaande uit een grote en twee kleine terrines, twee sauskommen een aspergeschaal, diverse schotels, een taartstaander, een kom, grote, kleine en diepe borden.
Service en porcelaine bleue et blanche à décor “Poultry” comprenant une grande et deux petites terrines, deux saucières et un plat à asperges, plusieurs plats, un plat à gâteau, un bol, des assiettes plates, creuses et à dessert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#851
Een houten koffertje met bekleding van gedreven tin en koper.
Un coffret en bois avec détails en étain et cuivre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#273Frans Van Immerseel
“Wilmarsdonk” & ”Oorderen”. Een paar glasramen in lichtkasten. Gesigneerd.
“Wilmarsdonk” & “Oorderen”. Vitraux en caissons lumineux.No longer availableDim. 52 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#945
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#771Daum, France
Een lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.
Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#878
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#1046
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80