Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2508200057.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #651
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #712

    Een terracotta schoorsteen.

    Une cheminée en terre cuite.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.

    Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #723

    Een reeks van elf antieke Delftse tegels.

    Suite de onze carreaux de Delft anciens.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #428

    Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.

    Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #381

    Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.

    Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #448
    Ruscha

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #749

    Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.

    Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Vier diverse antieke potten van steengoed.

    Quatre pots anciens divers en grès.
    No longer available
    Dim. h: 32 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #507

    Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.

    Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #667

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #218

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #463

    Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.

    Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #652

    Vier diverse antieke potten van steengoed.

    Quatre pots anciens différents en grès.
    No longer available
    Dim. 32 - 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #227

    Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.

    Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #301

    Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.

    Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #393

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #153
    Amphora

    Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #747
    Royal Doulton, England

    Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.

    Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #408

    Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.

    Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #411

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #685

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #168
    Kenzo

    Een zijde foulard in originele doos.

    Foulard en soie dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 55 x 165 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151

    Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.

    Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.
    No longer available
    Dim. 10 x 11 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #424

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #69

    “De avonden”. Een Filmaffiche voor de Nederlandse productie van Rudolf van den Berg. Ontwerp door Joost Veerkamp.

    “De avonden”. Affiche de cinéma pour la production par Rudolf van den Berg. Dessin Joost Veerkamp.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #483

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een pop met porseleinen hoofdje.

    Poupée à la tête en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #523

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #14
    Renaat Bosschaert

    “Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.

    “Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311
    Christofle, France

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie etuis met telkens twee kleine asbakken, een pepermolen en een zoutvat. In originele etuis. We voegen er een cocktailshaker van een ander merk aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant trois étuis contenant des petits cendriers, un moulin à poivre et une salière. Dans les étuis d’origine. Nous ajoutons un shaker d’une autre marque.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More