Similar lots by type
-
#596Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#651Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 36 -
#723Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#428Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.
Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#381Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#448RuschaEen aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42 / 48 -
#749Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens divers en grès.No longer availableDim. h: 32 - 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#507Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#667Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#463Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55 / 60 -
#652Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#227Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#301Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#393Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153AmphoraEen art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#747Royal Doulton, EnglandVier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.
Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.No longer availableDim. h: 8 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#408Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#411Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#685Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168KenzoEen zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Een portefeuille in beige vernis-leder. Met doosje. Datacode TH1022.
Portefeuille en cuir beige vernis. Avec boîte. Code TH1022.No longer availableDim. 10 x 11 cmEstimate: € 240 / 300 -
#424“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69“De avonden”. Een Filmaffiche voor de Nederlandse productie van Rudolf van den Berg. Ontwerp door Joost Veerkamp.
“De avonden”. Affiche de cinéma pour la production par Rudolf van den Berg. Dessin Joost Veerkamp.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#483Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#523Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#14Renaat Bosschaert“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Christofle, FranceEen lot verzilverd metaal, bestaande uit drie etuis met telkens twee kleine asbakken, een pepermolen en een zoutvat. In originele etuis. We voegen er een cocktailshaker van een ander merk aan toe.
Lot de métal argenté comprenant trois étuis contenant des petits cendriers, un moulin à poivre et une salière. Dans les étuis d’origine. Nous ajoutons un shaker d’une autre marque.No longer availableDim. h: 3 - 23 cmEstimate: € 80 / 120





