Similar lots by type
-
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130 -
#593
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#317
Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.
Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 30/50 -
#578Guérin
Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200/300 -
#58
Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140/150 -
#278Louise / Francoise Damen
Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#323
Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.
Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#523
Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
Torse de femme en bronze, montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#128
Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.
Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9,5 & 15 , cmEstimate: € 120/130 -
#348
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100/150 -
#77Boch La Louvière
Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#378
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#703Guérin
Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#713
Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.
Vase ajouré en faïence orange et blanche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#308
Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25/35 -
#707C. DelsauxPeriod: 1862 - 1945
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.
Vase sphérique en grès à glaçure coulée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#511
Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#116
Een art nouveau staande klok met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas in de deur.
Horloge de vestibule art nouveau à motifs sculptés, la porte munie de verre taillé en facettes.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 200/260 -
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 1,17 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et un diamant central de + - 1,17 ct. GSI 1.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2800/3000 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 k.No longer availableDim. 8,18 gEstimate: € 300/400 -
#685
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp en één briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taille ancienne et d'un brillant d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350/450 -
#147
Een lamp van meerkleurig Duits porselein met personages tijdens de oogst. Gemerkt onderaan.
Lampe en porcelaine polychrome allemande décorée de personnages à la moisson. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/70 -
#310
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600/1800 -
#751
Twee marmeren inktstellen, waarbij één zwart met twee inktpotjes en één rood met een enkel inktpotje.
Deux garnitures en marbre dont un noir à deux encriers et un rouge avec un seul encrier.No longer availableDim. b: 27,5 & 15 cmEstimate: € 30/50 -
#104Pol Marijnissen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#500
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- van 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K. serties de brillants ayant un poids total de +- 1 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de +- 5 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1300/1600 -
#3
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30/50