Similar lots by type
-
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900/1000 -
#710RFH Czechoslovakia
Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#141
“Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de marbre. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160/190 -
#538
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#593
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260/300 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#6
Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.
Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.No longer availableDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40/45 -
#709Heinrich & Co., Selb
Een Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#679Royal Copenhagen
Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 5 & 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#548
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160/220 -
#675
“Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.
Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#708
Een koffie- en theeservies van Frans(?) porselein. Compleet voor elf personen; We voegen er een dekseldoosje van Limogesporselein aan toe.
Un service à café et thé en porcelaine de France (?). Complet pour onze personnes; nous ajoutons une boîte à couvercle en porcelaine de Limoges.No longer availableDim. 15 - 26 cmEstimate: € 80/100 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500/1600 -
#328
Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.
Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.No longer availableDim. h: +/- 20 cmEstimate: € 50/80 -
#468
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/280 -
#541
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#531
“Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.
“Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#198
“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600/1800 -
#137
Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240 -
#568
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#494
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#528
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/260 -
#508
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#320
Een paar 14 K geelgouden oorbellen in de vorm van een vlieg en een speld bezet met parels en één klein saffiertje.
Une paire de boucles d'oreilles mouche en or jaune 14K et une épingle sertie de perles et d'un petit saphir.No longer availableDim. 1,66 en 1,12 gEstimate: € 60/100 -
#524
Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
Une série de quatre gravures avec des singes d'après Jean-Baptiste Audebert.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/250 -
#202
Een concaaf gebogen tweeledige bibliotheek met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque à deux corps incurvée concave avec trois portes à panneaux en bas et trois portes vitrées en haut.No longer availableDim. 183 X 177 X 00 cmEstimate: € 200/400 -
#425
Een 18 K geelgouden ring bezet met een blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre bleue.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180/250 -
#562
Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
Une bibliothèque sobre en pin avec cinq étagères.No longer availableDim. 195 x 91 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#11
Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.
Un vase, une coupe décorative et un bol en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 60/80 -
#346
Twee houten bidets met deksel. Zonder recipiënten.
Deux bidets en bois avec couvercle. Sans récipients.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#3
Een porseleinen penseelkoker.
Un étui à pinceaux en porcelaine.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 30/50 -
#354
“Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.
Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 33,5 cmEstimate: € 25/35 -
#61Boch Frères Keralux
Een aardewerken kalebasvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt en met sticker.
Un vase gourde en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#604Salvador Dali
“Landscape, fruit and flowers”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 200/240